Úspěchy v roce 2003

Jestli chcete vidět medailové Taekwon-Do žně, podívejte se níže



13.12.2003 Mezinárodní vánoční turnaj Naeryo - Č. Budějovice

1. Markéta Šestáková - tech. sestavy, juniorky 8. - 7. kup
1. Daniel Rolnic - tech. sestavy, žáci 6. - 5. kup
2. Petr Sůva jun. - tech. sestavy, žáci 6. - 5. kup
2. Tomáš Kutlák - tech. sestavy, žáci 4. - 3. kup
2. Miroslav Leher - tech. sestavy, junioři 4. - 3. kup
3. Lukáš Dočolomanský - tech. sestavy, junioři 8. - 7. kup

31.10.-2.11.2003 Mistrovství České republiky 2. kolo - Třeboň

1. Tomáš Kutlák - tech. sestavy, žáci 4. - 3. kup
2. Radim Linhart - tech. sestavy, žáci 4. - 3. kup
2. Hana Ondřichová - tech. sestavy, seniorky 2. - 1. kup
2. Michal Gondek - boj, žáci -32 kg
2. Velešín (Linhart, Gondek, Šimek, Kutlák) - boj, žáci
3. Velešín (Linhart, Gondek, Šimek, Kutlák, Rolnic) - tech. sestavy, žáci
3. Daniel Rolnic - tech. sestavy, žáci 6. - 5. kup
3. Michal Gondek - tech. sestavy, žáci 4. - 3. kup
3. Michaela Urbancová - tech. sestavy, seniorky 6. - 5. kup
3. Hana Schmiedová - tech. sestavy, seniorky 6. - 5. kup
3. Radim Linhart - boj, žáci -43 kg
3. Martin Šimek - boj, žáci -43 kg
3. Zdeněk Mikeš - boj, senioři -71 kg
3. František Jeřábek - boj, senioři +80 kg
3. Hana Ondřichová - boj, seniorky +63 kg
3. Hana Ondřichová - t-ki, seniorky

27.9.2003 Oblastní závody - Třeboň

1. Miroslav Leher - tech. sestavy, junioři 4. - 3. kup
1. Tomáš Kutlák - boj, žáci -40 kg
2. Tomáš Kutlák - tech. sestavy, žáci 4. - 2. kup
2. Jan Tácha - tech. sestavy, junioři 4. - 3. kup
2. Radim Linhart - t-ki, žáci
2. Zdeněk Mikeš - boj, senioři +74 kg
3. Michal Gondek - t-ki, žáci
3. Miroslav Leher - boj, junioři -55 kg
3. Lucie Urbancová - tech. sestavy, juniorky 8. - 5. kup
3. Markéta Šestáková - tech. sestavy, juniorky 8. - 5. kup
3. Zdeněk Mikeš - tech. sestavy, senioři 1. kup a vyšší
3. František Jeřábek - boj, senioři +74 kg

20.-21.6.2003 Republiková soutěž juniorů a žáků - Třeboň

3. Daniel Rolnic - tech. sestavy, žáci 8. - 7. kup

17.5.2003 Závody STM - Třeboň

1. Miroslav Leher - tech. sestavy, junioři 6. - 5. kup

26.4.2003 Mistrovství Čech - Třeboň

1. Miroslav Leher - tech. sestavy, junioři 6. - 5. kup
2. Zdeněk Mikeš - tech. sestavy, senioři 2. - 1. kup

1.3.2003 O pohár Pedagogu - Č. Budějovice

1. Miroslav Leher - tech. sestavy, junioři 7. - 5. kup
2. Petr Sůva jun. - tech. sestavy, žáci 10. - 8. kup
2. Martin Šimek - boj, žáci do 155 cm
3. Milan Prokeš jun. - tech. sestavy, junioři 4. kup a vyšší
3. Lucie Urbancová - tech. sestavy, juniorky 7. - 5. kup
3. Radim Linhart - boj, žáci do 155 cm
3. Miroslav Leher - boj, junioři nad 155 cm

 


Pokochejte se i ostatními medailovými úspěchy velešínských taekwonďáků

2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 20042003, 2002, 2001, 2000, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991

 




ITF
Svay TKD
EU
Intereg
MŠMT