Svazový online technický seminář s velmistrem Hwang Ho-jongemjiž tuto neděli 29.11 2020 od 17:00 hodin bližší info uvnitř...

jak víte, z důvodu zavedení nouzového stavu v České republice, jsme byli nuceni nedávno zrušit tradiční celorepublikový technický seminář v taekwondu ITF, který se měl konat 28. listopadu 2020 v Praze.

Připravili jsme proto jako náhradu pro všechny členy svazu v neděli 29. listopadu 2020 od 17:00 hodin dvouhodinový ON-LINE technický seminář s velmistrem Hwang Ho-jongem a mistry Martinem Zámečníkem a Ondřejem Vrábelem.

A)
Mezinárodní instruktoři a hlavní trenéři škol (pokud nejsou instruktoři) mají možnost se na tento seminář připojit nejen pasivně přes youtube kanál svazu, ale také aktivně jednoduše pomoci video platformy ZOOM, kde mohou tak komunikovat s velmistrem přímo tváří v tvář. Podmínkou je zapnutá kamera a oblečený dobok. Odkaz na video místnost platformy ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/84084902971?pwd=eFFJcEtNNzlNZGk0eC8vS2JvTmIwUT09 (není potřeba se nijak registrovat)
B)
Všem účastníkům semináře, držitelům 2. kupu a vyššího, kteří se zapíší v průběhu semináře do chatu (jméno, příjmení, škola), budou zapsány do svazové docházky 2 hodiny za účast na tomto “národním on-line” semináři
C)
5 účastníků tohoto semináře, kteří se zapíší do chatu, bude vylosováno a obdrží svazový ručník s motivem taekwonda
D)
Každý účastník semináře může v průběhu celého semináře pokládat v chatu písemné technické dotazy, které budeme vypisovat a postupně předkládat podle probíraného okruhu (tulu) vedoucím semináře k zodpovězení. Otázky si samozřejmě můžete připravit nejlépe dopředu a pak je do chatu napsat.

Odkaz na připravený youtube stream semináře: https://youtu.be/WpyQZqodSdA
Odkaz na svazový youtube kanál: https://www.youtube.com/c/CzechTaekwonDoITF
Odkaz svazový facebook (ke sdílení): https://www.facebook.com/czech.taekwondo.ITF
Odkaz na svazový instagram: https://www.instagram.com/czech.taekwondo.itf
Děkuji všem za pomoc a věřím, že si společně tuto neděli užijeme.
Hezký den.
Ing. Marek Lazor, prezident
Český svaz Taekwon-Do ITFITF
Svay TKD
EU
Intereg
MŠMT