AktualitySobotní výprava Na Wolfgangovy vodopády

Pozor, jedná se o celodenní výpravu, na kterou je třeba se teple obléci a vybavit vhodnou pevnou obuví, tzn."horalky"(ne žádné tenisky!!!)

Více +

Celorepublikový seminář v Nymburku

6. prosince 2008 hostil Nymburk celorepublikový seminář který pořádal Český svaz Taekwon-Do ITF určený převážně pro trenéry.

Více +

Zkoušky kurzistů

Program akcí do konce roku 2008 Taekwon-Do školy Velešín ITF

Více +

Druhý říjnový seminář s mistrem Hwang Ho-yongem VIII. Dan

Na pátek 31. října 2008 si na nás udělal čas pan mistr Hwang Ho-yongem VIII. Dan a my si mohli vychutnat další dávku Taekwon-Do emocí tentokrát ve sportovní hale Jihostroje Velešín.

Více +

Seminář s mistrem Hwang Ho-yongem VIII. Dan

Ve středu 8. října 2008 proběhl v tělocvičně Základní školy ve Velešíně další seminář s panem mistrem Hwang Ho-yongem VIII. Dan.

Více +

Fotečky z podzimního soustředka

23. října 2008 se naše grupa sjela na Svatém Kameni u příležitosti tradičního podzimního soustředění naší Taekwon-Do školy Velešín ITF.

Více +

Brigáda

Mrkněte se na ty co opravdu makaj

Více +

Soustředění a zkoušky

Soustředění a zkoušky na technické stupně

Více +

Sportovci Českokrumlovska

Každoročně vyhlašuje Českokrumlovské tělovýchovné a sportovní sdružení (ČKTSS-ČSTV) ve spolupráci s Deníky Bohemia Desítku nejlepších sportovců a Talent roku.

Více +

Výsledky soutěže o digitální hodinky

8.4.2008 byla ukončena soutěž o digitální hodinky bez vodotrysku, a zde jsou výsledky: Zcela bezkonkurenční byla Špáňa a určitě si cenu zaslouží.

Více +
<< předchozí 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
následující
>>ITF
Svay TKD
EU
Intereg
MŠMT
NSA